В Україні стартували продажі гібриду DS 7 Crossback E-TENSE 4×4

На український ринок вийшов гібридний преміальний кросовер від компанії DS Automobiles. Новинка під назвою DS 7 Crossback E-TENSE 4×4 зовні майже не відрізняється від звичайного версії, окрім люка для підзарядки, фірмового лого E-TENSE та колісних дисків LONDON.

В салоні кросоверу теж немає особливих відмінностей. За допомогою стандартного 12-дюймового екрана можна зручно керувати різними функціями Plug-in гібридної системи: контроль за витратою енергії та пального, планування часу зарядки, управління залишком запасу ходу на електротязі.

Автівка також має режим пересування лише на електротязі. Якщо увімкнути бензиновий двигун чи комбінуючи різні мотори, то досягається максимальна потужність в 300 к.с. Силова установка 1.6 PHEV 300 включає: бензиновий 1,6-літровий турбодвигун, два електромотори (окремо для обертання передніх і задніх коліс), 8-діапазонну АКПП та тяговий акумулятор.

Потужність ДВЗ складає 200 к.с., якщо додати до цього потужність двох електромоторів, то сумарно досягається 300 к.с. з крутним моментом 520 Нм. До першої сотні кросовер розганяється за 5,9 сек. Максимальна швидкість становить 235 км/год.

Нормативна витрата палива в гібридному режимі складає лише 1,5 л на 100 км. Відстані до 50 км можна проїжджати й зовсім без використання бензину – тільки на електротязі.

Вартість DS 7 Crossback E-TENSE 4×4 в Україні становить від 1 859 900 грн.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело tsn.ua