В Україні розробили позашляховик для ЗСУ — на що він здатний

У Львові презентували компактний баггі Tyrex. Автомобіль підвищеної прохідності створив учень одного із профтехучилищ Тарас Януш. Про це розповів у Facebook голова Львівської ОВ Максим Козицький.

Саморобний позашляховик побудований лише за кілька місяців. Тарас Януш створив його для ЗСУ – маневрений баггі дуже підходить для швидкого пересування передовою.

Повний привід, високий кліренс та позашляхова гума Tyrex забезпечують хорошу прохідність на складних ділянках бездоріжжя. Баггі може експлуатуватися і в гористій місцевості.

Кузовні панелі Tyrex виконані з легких композитних матеріалів, тому не бояться корозії. Поки що розроблена двомісна бензинова модель баггі, але пізніше має з’явитися ще й чотиримісний дизельний варіант.

Перший екземпляр Tyrex вже пройшов випробування і незабаром вирушить на фронт. Тарас Януш продовжить розробку позашляховиків для армії У Львівській ОВА вирішили підтримати подібні проекти у закладах профтехосвіти, а допоможе у цьому громадська організація “Пекельні кажани”.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

Джерело ФОКУС