В Україні помітили рідкісний електрокар (фото)

Днями на одній з доріг української столиці помітили доволі рідкісний для нашого ринку електромобіль. Йдеться про «електричку» Tazzari Zero від італійського виробника Tazzari Group.

Цей електрокар має не лише оригінальний дизайн, але і надлегке шасі, в основі якого лежить алюміній і надміцні суміші. До слова, така технологія застосовується в аерокосмічній промисловості.

В Україні модель Tazzari Zero можна замовити за ціною у 350 тисяч гривень. Тобто автомобіль є не лише стильним, але й відносно доступним, оскільки його конкурентами на нашому ринку є лише узбецькі Равони та бюджетний Рено Логан/Сандеро у базовому виконанні. Якщо враховувати, що це електрокар, то конкуренцію йому в нас можуть нав’язати хіба що вживані авто з електричними установками із сумнівною історією.

Електромобіль, довжина якого становить менше трьох метрів, має у своєму оснащенні трифазний асинхронний електричний двигун на 150 Нм. Якщо їздити «економно», то без підзарядки можна подолати до 140 кілометрів шляху. Максимальна швидкість цього італійського електромобіля обмежена на позначці в 100 кілометрів на годину.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело Автоцентр

Коментарі
Завантаження...