В Україні подешевшали вживані електромобілі Tesla

Протягом 2023 року ціни на вживані електромобілі в Україні справді істотно знизилися — загалом на $3000. Здешевшали і моделі Tesla, оскільки саме ці автомобілі зараз кількісно лідирують на вторинному авторинку, крім того, зниження цін на ці авто, що належать до групи «преміум», найбільш помітне. Про це повідомили в Інституті досліджень авторинку.

Як зазначається, з-поміж чотирьох основних моделей цього американського виробника, наймасовішою за підсумками торгів у 2023 році була Model 3. Roadster присутній у нашій країні в одному екземплярі, пікап Cybertruck поки ще не прибував.

Зріз середніх цін, отриманий на основі вивчення даних, зібраних агрегатором Automoto.ua, який опрацьовує близько 100 сайтів з продажу автотранспорту в Україні, показує, що середні ціни, зазначені в оголошеннях про продаж електрокарів Tesla за рік знизилися від 20,2% на Model Y до 27,7% на Model S.

«На практиці це значить, що середня різниця, виражена у грошах, які запитували власники на початку 2023 року, та в його кінці, складає близько $10 000. Також «просіли» мінімальні ціни: зараз цілком реально відшукати Model S на ходу (перших випусків) за ціною від $15 000, значно новішу (проте дещо меншу за габаритами) Model 3 — від $20 000. Рік тому ці запити були на згадані $10 тис. вищими», – йдеться у повідомленні.

За словами аналітиків, пропозиція з електроавто знову почала помітно обганяти попит на них. Зокрема, активних оголошень про продаж Tesla зараз утричі більше, ніж фактично куплених авто впродовж місяця.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!