В Україні на тлі дефіциту пального шалено зріс попит на електромобілі

На тлі гострого дефіциту і сильного подорожчання бензину і дизельного палива українські автодилери почали повідомляти про зростання попиту на електромобілі.

На жаль, детальної інформації, що дозволяє оцінити рівень попиту на електрокари і те, як він змінювався від початку війни, поки що немає. Втім, в Укравтопромі стверджують, що за підсумками першого кварталу 2022 року українці придбали 1,6 тис. електричних моделей, що лише на 6% менше, ніж за аналогічний період 2021-го.

Незважаючи на падіння продажів, експерти відзначають зростання інтересу до електротранспорту в Україні. Одна з причин – нестача бензину і дизелю, а також обмеження на їх продаж.

За словами засновника компанії з продажу електромобілів Elmob Захара Пашуна, попит дуже зріс і «розпродалися всі машини за тиждень».

На думку директора інформаційно-аналітичної групи Auto-Consulting Олега Омельницького, стимулюють попит на електричні моделі й побоювання, що криза з наявністю пального затягнеться надовго.

Нагадаємо, кожен четвертий новий автомобіль у Європі, проданий у першому кварталі 2022 року, є легким або повним гібридом.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!