В Україні на передовій помітили унікальний БТР “Хорунжий”

За часи незалежності Україна створила чимало цікавої бронетехніки, але деякі зразки можна було побачити лише одного разу під час презентації і після цього про ці машини не було жодної інформації. Подібна історія вийшла і з українським бронетранспортером БТР-60М “Хорунжий”, який створило НВО “Практика”, але нещодавно цю бойову машину все ж таки помітили на передовій.

На момент початку повномасштабного вторгнення РФ український бронетранспортер ще проходив випробування і не був прийнятий на озброєння ЗСУ і навіть не був переданий для проведення тестів.

Водночас версія БТР, який засвітився на фронті, має низку змін у порівнянні з показаними раніше версіями. По-перше, з техніки забрали всі камери кругового огляду для механіка водія.

По-друге, бронетранспортер отримав новий броньований козирок для захисту оглядового вікна водія, а задні ліхтарі переїхали з нижньої частини автомобіля на верх. По-третє, бронетранспортер отримав змінене озброєння у вигляді відкритої кулеметної турелі для стрільця. Подібні модулі раніше встановлювалися на інші моделі цієї компанії за типом Козак-2М1.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!