В Tesla розповіли, коли компанія зможе налагодити виробництво тягових акумуляторів у Німеччині

Коли навесні цього року відбувся довгоочікуваний запуск масового виробництва електричних кросоверів Model Y на підприємстві Tesla на околицях Берліна, керівництво компанії заявляло про наміри перевести машини місцевого складання на використання більш сучасних акумуляторних осередків типу 4680 до кінця поточного року. Тепер стає відомо, що це навряд чи станеться раніше 2024 року.

Поки електромобілі Tesla німецького складання задовольняються акумуляторними осередками типорозміру 2170, хоча тут вже була відпрацьована технологія складання кросоверів із корпусом тягової батареї, інтегрованим у силовий каркас кузова. Навіть підприємство в Техасі змушене було «зробити крок назад», додавши до акумуляторних осередків типу 4680 використання тих елементів 2170, якими машини марки Tesla оснащуються вже багато років. За деякими даними, у Tesla є проблеми з високим рівнем браку при виробництві електродів для акумуляторів типу 4680 у масових кількостях.

Тепер з подачі джерел німецького видання Handelsblatt, повідомляє Reuters, стає відомо про нездатність підприємства Tesla на околицях Берліна налагодити масовий випуск акумуляторних осередків типорозміру 4680 до 2024 року в найоптимістичнішому варіанті. Спочатку планувалося, що це підприємство освоїть випуск 500 тисяч електромобілів на рік, а тяговими батареями воно забезпечуватиме себе повністю, видаючи до 50 ГВт·год еквівалентної ємності щорічно.

За даними джерела, зараз підприємство Tesla в Німеччині тільки експериментує з виготовленням електродів, про масове їх виробництво поки не йдеться, не кажучи вже про освоєння випуску інших компонентів акумуляторних осередків. Пріоритетом для Tesla зараз є оснащення відповідним технологічним обладнанням свого майданчика в Техасі, що й пояснює затримку. Принаймні там випуск акумуляторних осередків типу 4680 вже налагоджений, нехай і в обмеженій кількості.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело reuters.com