В США показали ще одного конкурента Tesla Semi

Xos Trucks – це стартап з виробництва електричних вантажівок, заснований у 2016 році у Лос-Анджелесі. Однак до недавнього часу він займався електрифікацією інших вантажних автомобілів, а також продавав невеликі електричні вантажівки SV05 Stepvan. Тепер компанія вирішила вийти на новий для себе ринок, показавши сідельний тягач і розвізний фургон.

Сідельний тягач отримав позначення HDXT. Він здатний тягнути причепи загальною масою понад 25 тонн, яке силова установка розвиває близько 798 кінських сил. Запас ходу становить від 177 до 370 кілометрів, залежно від навантаження та деяких інших факторів. Виробник заявляє, що HDXT можна заряджати від зарядного пристрою потужністю 350 кВт, тому для поповнення батареї може вистачити всього півтори години, але це тільки теоретично.

Xos MDXT значно менш потужний, його електродвигуни видають 401 або 469 к.с. залежно від версії. Зате запас ходу відчутно вищий – від 209 до 434 км на одній зарядці. Максимальна вантажопідйомність – 9 тонн. А ось заряджається електровантажівка куди повільніше, адже його батарея підтримує зарядні пристрої меншої потужності – всього 150 кВт.

Ось що говорить з приводу дебюту генеральний директор Xos Дакота Семлер:

«Ми створюємо автопарк майбутнього. Нові автомобільні платформи забезпечують велику дальність поїздки, служать довше та коштують дешевше для всіх типів автопарків. Ми продовжуватимемо виводити на ринок інноваційні рішення для автопарків, прагнучи надати клієнтам більш безпечні, екологічні та економічно ефективні продукти».

Одна з унікальних функцій, яка, як сподівається компанія Xos, припаде до душі багатьом клієнтам, це так звана Xosphere. По суті, це програмне забезпечення, призначене для керування автопарком та пропонує інструменти, які повідомляють менеджерам, що роблять автомобілі, яка у них статистика і коли їм потрібне технічне обслуговування.

Зважаючи на все, Xosphere вже успішно використовується виробником уніформи та захисного одягу UniFirst з Вілмінгтона, штат Массачусетс, який експлуатує електричні фургони Xos SV05 Stepvan.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело electrek.co