В Південній Кореї Ілона Маска звинуватили в шахрайстві та приховуванні критичного дефекту

Південнокорейські правозахисники звинуватили компанію Tesla і її главу Ілона Маска (Elon Musk) в приховуванні дефектів конструкції проданих в країні електромобілів. Як мінімум, це є порушенням Закону про регулювання автотранспортних засобів, в гіршому випадку – кримінальним злочином.

Група, що називає себе «Громадянами, які об’єдналися для підтримки споживчого суверенітету», розповіла про те, що вже подала скаргу в прокуратуру центрального району Сеула з наміром ініціювати розслідування діяльності Tesla і її глави, а також місцевої філії Tesla Korea в зв’язку з шахрайством і порушенням Закону про регулювання транспортних засобів.

Учасники групи стверджують, що «приховані» ручки дверей, які використовуються в Tesla Model X і Model S мають серйозний конструктивний недолік, що виявляється в разі інцидентів з порушенням електроживлення.

У нормі такі ручки розташовуються усередині кузова електромобіля і висуваються тільки після торкання. На відміну від механічних систем, порятунок пасажирів утруднений у випадках, коли системи знеструмлені, наприклад – в результаті аварії. Тим часом постанова місцевого Міністерства транспорту встановлює порядок, відповідно до якого після зіткнення повинна бути автоматично відкриті як мінімум одні двері в ряду для того, щоб всі пасажири змогли вибратися без допомоги інструментів.

У скарзі активісти додатково звинувачують Tesla в неповідомленні Міністерства транспорту після оновлення програмного забезпечення електромобілів по Wi-Fi або за допомогою інтернет-з’єднання іншого типу. Стверджується, що дії Tesla були не просто порушенням закону, але сприяли отриманню прибутку завдяки введенню в оману, що вже є складом кримінально караного діяння – шахрайства.

Примітно, що в Південній Кореї охоче відправляють до в’язниці як колишніх президентів, так і власників великих корпорацій на кшталт Samsung, тому не виключено, що в разі успіху активістів Ілону Маску буде в осяжному майбутньому протипоказаний в’їзд в цю країну.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело koreatimes.co.kr

Коментарі
Завантаження...