В мережі показали як може виглядати оновлений ЛуАЗ-969 – унікальний український позашляховик

Незалежний український дизайнер Роман Прядько оприлюднив зображення нового позашляховика ЛуАЗ-969. Дивовижний дизайн автівки вражає сучасністю та гармонічним поєднанням з зовнішністю оригінальної моделі.

Як вважає український дизайнер, ЛуАЗ-969 відмінно виглядав би з круглою оптикою та великим капотом. Характерна радіаторна решітка й дах з брезенту підкреслюють спадкоємність від колишньої генерації.

Якщо більш детально придивитися до зображень дизайнера, то можна зрозуміти, що він надихався моделями в стилістиці Suzuki Jimny, Mercedes G-class та Jeep Wrangler. Сам автор проєкту запевняє, що тут немає нічого дивного, оскільки всі вони – культові позашляховики XX cтоліття.

Крім зовнішності українець також вирішив показати й інтер’єр позашляховика. Новий сучасний ЛуАЗу-969 отримав велику передню панель, округлі перемикачі та кермо з двома спицями в класичному стилі.

Нагадаємо, що оригінальну модель ЛуАЗ-969 було знято з виробництва майже двадцять років потому. Дивовижний проєкт українського дизайнера з’явився в інтернеті деякий час назад, але зараз на нього знову звернули увагу багато користувачів. Та в людей виникає цілком логічне питання, чому б не спробувати насправді відродити легендарний позашляховик?

На жаль, українська промисловість легковиків зараз знаходиться в печальному стані. Може згодом знайдеться сміливий інвестор на цей цікавий проєкт?

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело ovu.com.ua

Коментарі
Завантаження...