В мережі показали, як буде виглядати Hyundai Ioniq 6

Дебют Hyundai Ioniq 6 дедалі ближче. Однак у зв’язку з недавнім редизайном тепер можна з упевненістю сказати, що модель не стане втіленням концепту Prophecy, тому наші колеги вирішили створити на основі шпигунських знімків можливу зовнішність седана Ioniq 6.

Екстер’єр, представлений на зображеннях, не такий далекий від реального, який ми зможемо побачити найближчими місяцями. По суті, дизайнери взяли лише кілька шпигунських фото та офіційних тизерів, змоделювавши з них вже відомий вигляд з усіма дрібними деталями.

Як повідомляють корейці, машині належить битися за місце під сонцем насамперед із Tesla Model 3 та BMW i4. Базується вона на платформі E-GMP, яка також є основою кросовера Ioniq 5. Зважаючи на все, Ioniq 6 отримає камери заднього виду замість традиційних дзеркал і батарею ємністю 77,4 кВтг.

Крім того, не можна виключати появу й спортивних виконань. Буде цілком логічно, якщо за Ioniq 5 N піде Ioniq 6 N, щоб виступити проти верхніх комплектацій Model 3 Performance та i4 M50. Як видно на прикладі Kia EV6 GT, архітектура може розвивати потужність 576 кінських сил і досягати крутного моменту в 740 Нм.

Слідом за седаном у 2024 році з’явиться повнорозмірний флагманський кросовер Ioniq 7 із трьома рядами сидінь. Він був представлений у листопаді минулого року під ім’ям Seven Concept і має стати найбільшим автомобілем, який використовує електричну платформу E-GMP, поряд з Kia EV9 та потенційним Genesis GV90 .

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело electrek.co