В мережі показали, на чому їздять елітні українські біженці у Монако

Від початку повномасштабного вторгнення росії Україну покинуло багато її громадян, шукаючи прихистку в інших країнах. Та не всім українським біженцям важко жити за кордоном, деякі заможні “переселенці” за межами Батьківщини почуваються досить таки непогано.

Мало того, попри відносну стабілізацію ситуації в Україні, VIP-біженців за кордоном стає дедалі більше. Так, у Монако та на Лазурному Березі помічають дедалі більше елітних суперкарів з українськими номерами.

Відповідною інформацією поділилися журналісти Української правди у своєму розслідуванні “Батальйон Монако”.

До об’єктива журналістів потрапили відразу кілька заможних українців. Першим у списку йде Віталій Хомутинник, який крім себе встиг вивезти за кордон Lamborghini Urus та Bentley Continental GT, які вже мають чеські номери. Також у Монако засвітився і Porsche 911 Turbo його брата.

Не відстає за рівнем розкоші від депутатів і дочка Григорія Суркіса, яка їздить у Монако на Mercedes-Maybach GLS. Ще одна наближена до футболу людина – директор ФК “Олімпік” Владислав Гельзін розсікає вулицями Лазурного Берега на Ferrari 458 Italia. Пасинок Геннадія Кернеса їздить на відносно “скромним” “Геліку”.

Крім цього на відео можна помітити такі суперкари, як Lamborghini Huracan, Aston Martin DB11 і звичайно безліч Mercedes, Maybach, Bentley і Range Rover з українськими державними номерами.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

Джерело auto.bigmir.net pravda.com.ua