В Канаді створили електромінівен для активного відпочинку на природі

Компанія Potential Motors з канадського міста Брунсвік працює над створенням компактного електричного мінівена Adventure 1, здатного долати важке бездоріжжя. При цьому стартап вже оголосив приблизні ціни на модель, які починаються з позначки 136 600 доларів. Вже зараз унікальний електромобіль можна замовити, достатньо лише залишити депозит у розмірі тисячі доларів.

Не можна не відзначити кумедний вигляд Adventure 1. Машина неймовірно вузька і не особливо висока. Водій тут, як і в аналогічних мінівенах від інших компаній, сидить просто на передній осі, що серйозно збільшує маневреність.

Довжина майбутньої новинки складатиме близько 4,5 метрів, а ширина – 1,62 м. Не можна не відзначити і величезний кліренс Potential Adventure 1 в 327 мм, при цьому електрокар отримав дуже невеликі звиси, що полегшують проходження суворого бездоріжжя.

Силова установка складається з пари електромоторів із сумарною потужністю 612 кінських сил і 1 000 Нм крутного моменту. Цього більш ніж достатньо для такої машини. Однак батарея тут ємністю всього 70 кВт*год. Такі батареї досить малі навіть для міського електротранспорту, а для подібних позашляховиків зовсім ніякі.

Запас ходу на одній зарядці лише 161 кілометр. В екстремальних умовах, коли доводиться використовувати весь потенціал електродвигунів, ця цифра, напевно, впаде до зовсім непристойних значень. Як компенсувати малу далекобійність – поки що незрозуміло, хіба що за рахунок невеликої переносної батареї, від якої можна підзарядити мінівен.

Цікаво, що Potential Adventure 1 сертифікують як UTV, а не повноцінний автомобіль. Тобто за документами мінівен буде вважатися мотовсюдиходом, ну або, якщо говорити дуже просто, квадроциклом з повноцінним кузовом.

Перший прототип Potential Adventure 1 планується показати на виставці Overland Expo East 2022 у жовтні цього року.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

Джерело potentialmotors.com