В Каліфорнії знайшли покинуту колекцію автомобілів

Всього незвичайна колекція налічує 12 машин, які були випущені з 1962 по 1978 рік. Всі вони на даний момент виставлені на продаж

У Каліфорнії (США) в полі знайшли справжню колекцію старих машин. Як повідомляє Barnfinds, більшість з них знаходиться в дуже поганому стані — у машин проржавілі кузови і вибиті вікна. Всього незвичайна колекція налічує 12 машин, які були випущені з 1962 по 1978 рік. Всі вони на даний момент виставлені на продаж.

Найстарішим автомобілем з цієї колекції стала вантажівка Dodge D100. Ціну на цей автомобіль продавець поки не оприлюднив. У свою чергу, Mercury Meteor Station Wagon 1963 року виявився найкраще збереженою машиною з колекції. Автомобіль оцінюється в 4500 доларів. Семимісна машина комплектується бензиновим мотором V8, який працює спільно з двоступеневою автоматичною коробкою передач.

Хардтоп Dodge Polara 1965 року перебуває у відносно доброму стані і коштує 8000 доларів. Найдешевше продавець оцінив вантажівку Dodge D400 – 800 доларів. Також в колекції є Plymouth 70-х років, який раніше був поліцейським автомобілем.

У минулому році в Північній Кароліні (США) виявили покинутий дилерський центр компанії AMC. На вже зарослій території автосалону як і раніше зберігаються понад сотня американських класичних автомобілів. Більшість машин вже вкрилися іржею, але за бажання їх все ще можна купити.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело barnfinds.com