В Індії з’явиться дослідницький центр Tesla

Компанія відкриє дослідницький центр і планує побудувати завод.

В індійському штаті Карнатака в січні була зареєстрована компанія Tesla Motors India and Energy Private Ltd, яка є місцевою дочірньою структурою «Тесли», повідомляє Asia Times Financial. Це представництво займеться організацією продажу автомобілів на території другої за чисельністю населення країни світу, а також відкриє власний дослідницький центр, який займеться розробкою автомобілів.

Останнє, по всій видимості, було однією з умов з боку індійської влади для допуску Tesla на індійський ринок. Не виключено також, що відкриття представництва стало першим кроком на шляху до будівництва в Індії автомобільного заводу.

Офіс Tesla буде відкритий в Бангалорі, столиці Карнатаки. Вибір локації обумовлений тим, що саме там влада Індії намагається створити промисловий кластер з випуску електромобілів і батарей, а також зарядних станцій. У місті вже присутні деякі місцеві виробники, включаючи Mahindra Electric. У найближчі роки уряд Індії обіцяє виділити на допомогу таким інвесторам 4,6 мільярда доларів.

Видання стверджує, що це буде другий дослідний центр Tesla за межами США, маючи на увазі, що перший знаходиться при заводі в Шанхаї. Але у Tesla є невелике електромоторне конструкторське бюро в Афінах, а також готується до відкриття центр дизайну в Берліні.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело asiatimesfinancial.com