В Харкові з’явилися дві швідкісні зарядні станції YASNO E-mobility

В Харкові власники електрокарів тепер можуть заряджати свої автівки на нових швидкісних зарядних станціях YASNO E-mobility потужністю 50 кВт, що встановлені на АЗС Shell (вул. Героїв Праці, 9Б) та на паркінгу автосалону Audi (вул. Шевченка, 135).

Кожна станція дозволяє одночасно заряджатися два електрокари через порти 50 кВт постійного та 22 кВт змінного струму. За 20 хвилин можна підживити авто до 80% та поповнити запас ходу на 100-125 км пробігу (в залежності від марки авто та режиму їзди). Розрахуватися за послугу зарядки можна у мобільному додатка YASNO E-mobility. Він також поможе дізнатися, чи вільна зарядка зараз та умови паркування біля неї, переглянути історію зарядних сесій та запустити процес зарядження.

«Лише за останній рік кількість електрокарів та гібридів на Харківщині збільшилась на понад 30% та наразі складає близько 5 тис. автівок. Ми прагнемо зробити послуги для водіїв електроавто більш доступними та зручними, розвиваючи зарядну інфраструктуру. Наразі мережа YASNO E-mobility налічує вже 29 швидких зарядних станцій на 50 кВт для електрокарів у Києві, Дніпрі, Харкові та на трасах у напрямку з Києва до Одеси, Львова та Полтави. У розвиток мережі зарядних станцій за 3 роки YASNO інвестував 34,2 млн грн», – сказав керівник напрямку YASNO E-mobility Ігор Ковальов.

Нагадаємо, у 2020 році у Харкові відкрився енергоофіс постачальника електроенергії та газу YASNO для продажу послуг та обслуговування корпоративних клієнтів. У енергоофісі бізнес-клієнти можуть отримати консультацію, укласти з YASNO договір на постачання електроенергії та газу для своєї компанії, замовити енергоефективні товари та послуги, а також зарядні пристрої для електрокарів. З 1 січня 2021 року юридичні особи з приєднаною потужністю до електромереж понад 50 кВт вийшли на вільній ринок та мають обирати постачальника електроенергії, обираючи найбільш вигідний тариф та якісний сервіс.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело yasno.com.ua