В Голлівуді “засвітився” водневий гіперкар Hyperion XP-1

Минулого місяця водневий гіперкар Hyperion XP-1 несподівано відвідав Лас-Вегас, надавши мешканцям й туристам “Міста гріхів” уявлення про майбутнє. Тепер Hyperion XP-1 “засвітився” в Голлівуді – мешканці “Міста Ангелів” були в шоку побачивши на вулицях футуристичний гіперкар.

Гіперкар був одягнений в ту ж камуфляжну пов’язку, що і при поїздці в Неваду. Емблема #H2 привертає увагу – це позначка водню, яким живляться електродвигуни Hyperion XP-1. Безшумна трансмісія цього красеня підкреслює його високотехнологічність.

Hypersion XP-1 приводиться в рух модулем водневих паливних елементів, який виробляє електроенергію, передану на всі чотири колеса через триступеневу коробку передач. При спорядженій масі у 1248 кг електричний гіперкар розганяється до 96 кілометрів на годину менш ніж за 2,2 секунди. Максимальну швидкість авто складає 356 км/год.

Попри його вагу, Hyperion пов’язує легку конструкцію XP-1 з його монококовим шасі з вуглецевого титану з посиленим кузовом. Водневе паливо також зберігається в баках з вуглецевого волокна. Автомобіль має аеродинамічний кузов для швидкісних поворотів, який також виконує функції сонячних батарей.

Усередині гіперкару “майбутнього” знаходиться настільки ж футуристичний й технологічний салон. На центральній консолі розташований 98-дюймовий вигнутий екран з безконтактним керуванням за допомогою жестів. Hyperion планує виробити 300 одиниць гіперкара XP-1. Продажі почнуться у 2022 році. Ціна водневого гіперкара поки тримається у таємниці.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело motor1.com

Коментарі
Завантаження...