В автомобілях Toyota і Lexus з’явився автопілот. Відео

Компанія Toyota вперше оснастила свої автомобілі асистентом водіння Advanced Drive, який відповідає другому рівню автономності. Нова технологія дебютувала на водневому седані Mirai та Lexus LS з гібридною силовою установкою.

Активувати систему можна тільки при русі по швидкісній магістралі. Електроніка вміє зберігати дистанцію між автомобілями, здійснювати обгони утримувати дозволену швидкість, а також при необхідності пропускати інші машини (наприклад в разі звуження дороги).

Орієнтується в просторі система за допомогою спеціальних камер, радарів і навігаційних даних. При цьому навіть при активації цієї функції водій обов’язково повинен уважно стежити за дорогою і не прибирати рук з керма.

Також система може стежити за станом самого водія. Для цього в салоні встановлена ​​особлива камера. У разі появи ознак втоми та втрати концентрації машина подасть застережливий сигнал. Якщо водієві стане погано в дорозі, автомобіль в автономному режимі зможе зупинитися на узбіччі, розблокувати двері й викликати рятувальників.

Toyota Mirai і Lexus LS з комплексом Advanced Drive поки можна буде придбати лише в Японії. Продажі машин повинні стартувати в цій країні до кінця квітня. Як повідомляє Motor1, ціни на автомобілі стартують від $77468 і $149579 відповідно.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело motor1.com

Коментарі
Завантаження...