Україну накриває нова хвиля снігопадів

Сьогодні, 13 лютого, погода в Україні принесе нові снігопади. На території країни очікується сильний вітер, морози посиляться та перетнуть двозначні показники. Як зазначають синоптики Українського гідрометцентру, сьогодні найхолодніше буде в Центрі та на Півночі: від -8 до -14 протягом доби. В інших регіонах України від -3 до -9 морозу вдень, а вночі -8 … -14 морозу.

Що стосується опадів, то снігопади будуть сьогодні йти в Київській, Житомирській, Чернігівській, Сумській, Харківській, Вінницькій, Черкаській, Кіровоградській та Полтавській областях. У решті областях України буде похмуро, але ймовірність опадів малоймовірна.

Синоптики Українського гідрометцентру прогнозують також сьогодні сильний вітер, швидкість якого буде складати від 7 до 12 метрів в секунду. Нова хвиля снігопадів може протриматися ще кілька днів. Комунальні служби в Україні вже кілька днів працюють в екстремально посиленому режимі.

Як раніше попереджали фахівці, ця зима в Києві може побити 43-річний рекорд, коли в 1977-му році випало 100 сантиметрів снігу.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело apostrophe.ua