Українці у вересні купили нових машин на $316 млн

У вересні в Україні зареєстрували 9 300 нових автомобілів. На покупку цих авто витратили 316 млн доларів, а найпопулярнішою моделлю був кросовер Kia Sportage.

Позашляховики та кросовери склали 76% від усіх зареєстрованих у серпні нових автомобілів. Машини, що обладнані дизельними моторами, становили 23% ринку. Середня вартість кожного авто склала 34 000 доларів без врахування ціни додаткового обладнання, – повідомляє сайт з продажу автомобілів RST.ua.

Найпопулярнішою маркою в Україні була Toyota. Українці купили майже 1 500 таких автомобілів на суму понад 66 млн доларів. Кросовер Kia Sportage став бестселером серед моделей і покрив 8% продажів. Крім нього часто купували Toyota RAV4 і Renault Duster.

Порівняно з вереснем минулого року, минулого місяця в Україні збільшились продажі нових автомобілів на 24%. Тоді українці придбали в автосалонах 7 500 авто загальною вартістю 240 млн доларів. Якщо порівнювати з серпнем цього року – ріст склав 10%.

Нагадаємо, у серпні українці придбали 8 450 нових автомобілів. На покупку цих авто витратили 266 млн доларів. Найпопулярнішою маркою тоді було Renault, а кросовер Kia Sportage був бестселером серед моделей.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело RST.ua