Українські всюдиходи YETX відправилися підкорювати Мадагаскар (Фото)

Українська компанія Sherp торік представила нову модель свого популярного позашляховика під назвою YETX. Нещодавно у компанії повідомили про відправку партії цих позашляховиків на Мадагаскар з метою надання допомоги місцевим жителям. Ця новина з’явилася після презентації моделі в Туреччині.

Виробництво YETX стартувало на новому заводі в турецькій провінції Бурса у травні минулого року. У 2024 році планується розширення виробництва, зокрема відкриття другої виробничої лінії та збільшення рівня локалізації виробництва до 70%.

Модель YETX базується на попередніх розробках Sherp і призначена для експлуатації у важкодоступних місцевостях. Її можна використовувати для проведення пошуково-рятувальних операцій, гасіння лісових пожеж, надання медичної допомоги та інших подібних завдань. Потенційні клієнти YETX включають гірничодобувні, енергетичні та гуманітарні організації.

Новий позашляховик YETX має компактні розміри, що дозволяють йому долати найважчі ділянки: довжина становить 4 метри, ширина — 2,5 метра, висота — 2,8 метра. Завдяки невеликому дизельному двигуну YETX здатний подолати перешкоди заввишки до 1 метра та схили з кутом до 35 градусів.

Завдяки своїм технічним характеристикам і можливостям, YETX обіцяє стати незамінним помічником у різних сферах, де необхідна прохідність і надійність.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело autogeek.com.ua