Українські умільці створили унікальний гусеничний всюдихід на базі BMW X5

В майбутньому такі машини можуть мати великий успіх.

Ні для кого не секрет, що українська земля сповнена геніальних інженерів, які можуть із підручних коштів реалізувати найшаленіші проекти. Більшість водіїв знає, що в автомобільній спільноті є окрема група автолюбителів, які захоплюються офроудом.

Частина спільноти віддає перевагу колісній техніці, в той час, як інша частина обожнює гусеничні машини. Останнім часом на просторах YouTube почало з’являтися дуже багато роликів зі створення гусеничної техніки своїми руками. Не оминула ця тенденція і українських винахідників.

Так, ще минулого літа на каналі off-road.ua на YouTube представили дуже цікавий гусеничний всюдихід. Ця техніка була зібрана з найрізноманітніших підручних матеріалів. Так, кузов у ​​всюдихода кастомний зі звичайного металу, стійки підвіски та задній міст запозичені у Mercedes-Sprinter, а ось двигун, коробка передач та салон взяті від BMW X5.

Більше того, судячи з кузова та заготовок під водомети, цей всюдихід ще має бути плаваючим. На відео всюдихід вивезли на перші ходові випробування, які одразу показали певні проблеми, які були у даної гусеничної техніки з полотном. Водночас підвіска, двигун і коробка показали себе на відмінно.

З моменту першого виїзду українського гусеничного всюдихода минуло вже 10 місяців і, на жаль, жодної інформації про подальший розвиток проекту поки що немає. Залишається тільки сподіватися, що автор не закинув свої спроби створення унікального всюдихода амфібії, адже в нинішніх умовах подібний транспорт був би в нагоді українським розвідникам.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело auto.bigmir.net