Українець зробив з універсалу Mercedes-Benz “монструозний” трак

У містечку Самбір, що на Львівщині, український майстер незвичного тюнінгу створив унікальний позашляховик. “Монстр-трак” зроблений з Mercedes-Benz C-класу в кузові універсал та ГАЗ 66. Радянська вантажівка була взята за шасі – величезні колеса, підвіска та окремі елементи днища в поєднанні з автівкою німецького автопрому викликають когнітивний дисонанс.

З Mercedes було взято кузов та салон. Крім того, майстер тюнінгу посилив передню та задню частину автівки спеціальними металевими вставками з кріпленнями для тросів. Зараз цей “монструозний” трак виставлено на продаж.

В оголошенні на порталі auto.ria вказано, що транспортний засіб має “мерседесівській” двигун потужністю 215 кінських сил. Як зазначає продавець, саморобний всюдихід здатен подолати будь-яке бездоріжжя. Ціна унікальної автівки – близько 500 тисяч гривень. Чи вартий цього натягнутий кузов універсала Mercedes-Benz C-класу на шасі ГАЗ 66? Подивимось найближчим часом, чи вдасться продати цей незвичайний транспортний засіб.

Так, величезний дорожній просвіт та дизельний двигун непогано справляться з бездоріжжям, але щодо безпечності пересування є питання. Перевернутися на ньому, мабуть, можна дуже легко. На жаль, автор проєкту показав лише фотографії свого всюдихода, але хотілось би ще побачити його в ділі на бездоріжжі.

Автор оголошення вказує, що автівка має пробіг 230 000 кілометрів та українську реєстрацію.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело auto.ria