Українець створив унікальний хот-род зі старого “Москвича”

В місті Житомир майстер автомобільного тюнінгу створив унікальний хот-род в кращих традиціях США. Базовою моделлю став старенький “Москвич 401”. Крім того, умілець зміг застосувати компоненти та деякі деталі від BMW.

За словами автора проєкту, український хот-род будувався вручну протягом 5 років та був закінчений наприкінці минулого року. Як зазначає майстер тюнінгу, всі деталі нові або відреставровані, а в салоні використана шкіра коньячного кольору.

На цей момент унікальний хот-роду доступний для оренди або продажу. За своє творіння житомирянин запросив 35 000 доларів США.

Нагадаємо, що хот-род (англ. hot rod) – це автівка з серйозними модифікаціями, розрахованими на досягнення максимально можливої ​​швидкості. Зараз походження терміна “хот-род” до кінця не ясно, але одна з теорій свідчить, що це скорочення від англ. “hot roadster”, що перекладається як “гарячий родстер”. Термін став загальновживаним в 1930-1940 роки для позначення автоівок з форсованим двигуном.

Зазвичай для перероблення в хот-роди вибирали найчастіше саме родстери через їх невелику вагу. Для додаткового полегшення з автомобілів знімали крила, капоти та інші навісні частини кузова, що надавало таким машинам вельми специфічний зовнішній вигляд, який пізніше став свого роду класикою. Неодмінна ознака хот-родів – це великі задні колеса, що дозволяють максимально повно реалізувати потужність двигуна.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело topgir.com.ua