Україна отримає унікальні військові машини для розмінування Wisent 1 MC

Вже найближчим часом Україні можуть передати черговий зразок цікавої військової спецтехніки під назвою Wisent 1 MC. Головне завдання цього броньованого монстра — прорив мінних полів противника. Надалі цю техніку можна використовувати для розмінування деокупованих територій.

Інформація про передачу Україні даної техніки з’явилася від компаній, які виробляють ці машини. За словами представників Flensburger Fahrzeugbau Gesellschaft (FFG) та Pearson Engineering, вони отримали контракт на постачання спецтехніки в Україну. Комплекс з розмінування являє собою машину підтримки Wisent 1 від FFG і повнорозмірний мінний відвал від Pearson Engineering.

Ця техніка гостро необхідна українській армії для здійснення успішного контрнаступу. Водночас за попередніми підрахунками, ці зразки військової спецтехніки поставлять до кінця 2023 року. При цьому кількість техніки та мінних відвалів, які передадуть Україні, поки що не розкривається.

Водночас на сайті ФРН сказано, що у списку майбутньої допомоги Україні має бути 42 танки “для розмінування”.

Власне бронемашина Wisent 1 є глибоко модернізованим танком Leopard 1 зі знятою вежею, а наповнення і відповідно характеристики та вага машини вже залежать від необхідної ролі в умовах фронту.

Крім розмінування Wisent 1 MC також має систему розмітки смуг, яка дозволяє військам йти чітко в межах розмінованої території, що в умовах стрімкого наступу збереже десятки життів. Екіпаж всередині захищений від стрілецької зброї за стандартом STANAG 4569 Level 5 та від мін за стандартом Level 3.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

Джерело bigmir.net