У ЗСУ показали нове відео українського всюдихода “Богун”

Німеччина надала Україні всюдиходи Bandvagn 206, а вітчизняний снігоболотохід “Богун” був належним чином модифікований для виконання завдань і вже працює у різних підрозділах нашої армії. Про це інформує Military Media Center.

Ця техніка також може виконувати роль транспортного засобу для перевезення військ, автомобіля швидкої допомоги тощо. Наголошується, що всюдихід “Богун” є яскравим прикладом того, що незалежність військово-промислового комплексу є одним із факторів обороноздатності країни.

У свою чергу спікер ОК “Південь” Владислав Назаров назвав рятувальний автомобіль підвищеної прохідності з колісною формулою 4×4 “зброєю перемоги”.

Всюдихід “Богун”, який може долати майже будь-які перешкоди, зокрема їхати крутими схилами та плисти наче човен, вже активно використовується українськими військовими для рятувальних, логістичних та евакуаційних робіт. Завдяки GPS-навігаторові він може рухатися навіть в умовах фактично нульової видимості.

Варто зазначити, що у травні міністр оборони Олексій Резніков сам протестував всюдихід “Богун”, висловивши захват від потужної висококласної автівки.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело Апостроф