У Європі стартували продажі абсолютно нового Skoda Superb (фото)

У 2023 році в Європі розпочалися продажі ліфтбека Skoda Superb нового покоління, а тепер європейцям став доступний і універсал.

Найдоступніша комплектація називається Selection. Вона включає 17-дюймові колісні диски, датчики світла і дощу, тризонний клімат-контроль, медіасистему з 10-дюймовим екраном, передні крісла з обігрівом, передні і задні датчики паркування, камеру заднього виду, кілька подушок безпеки (передні, колінні бічні та шторки) та ряд систем допомоги водієві.

Друга комплектація – топова для Skoda Laurin & Klement. Вона включає 18-дюймові колісні диски, матричні світлодіодні фари, шкіряний салон, передні сидіння з підігрівом, вентиляцією і масажером, медіасистему з 13-дюймовим екраном.

Автомобіль пропонується у двох комплектаціях та з двома двигунами – бензиновим та дизельним. Незважаючи на те, що об’єм у двигунів різний – 1,5 та 2,0 літра, потужність однакова – 150 кінських сил.

Вартість Superb Combi Selection коливається від 46,2 до 49,2 тис. євро, Superb Combi Laurin & Klement – від 51,7 до 54,7 тис. євро.

Нагадаємо, Superb виробляється в Квасінах (Чехія), Аурангабаді (Індія), Нанкіні (Китай) та Соломоново (Україна). Версія Superb у кузові універсал з’явилася в 2009 році.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!