У США електромобіль спалахнув і вибухнув під час зарядки (фото)

У місті Мілл-Велл (США) електричний пікап Rivian R1T спалахнув під час заряджання. Електрокар сильно обгорів і тепер потребує недешевого ремонту.

Як повідомляє Carscoops, інцидент трапився увечері 5 червня. Займання виникло під час заряджання електричного пікапа. Відомо, що полум’я охопило частину автомобіля, де розташований зарядний порт. На щастя, обійшлося без жертв.

У Rivian уже почали розслідування з цього приводу. Як повідомили у компанії, інцидент не був пов’язаний з високовольтною батареєю.

Нагадаємо, Rivian R1T — це повністю електричний легкий пікап з акумуляторним живленням, вироблений американською компанією Rivian. Електромобіль доступний у трьох варіантах приводу. Базовий варіант пропонує батарею ємністю 105 кВт-год і максимальним запасом ходу приблизно 370 кілометрів, проміжний з акумулятором ємністю 135 кВт-год і максимальним запасом ходу приблизно 505 кілометрів, а топовий з акумулятором ємністю 180 кВт-год, а максимальний запас ходу на одному заряді становить приблизно 643 кілометри. Кожен Rivian R1T оснащений чотирма електричними моторами. Топова версія дозволяє розігнатися до 100 км/год за 3,1 секунди, розігнавшись до максимальних 180 км/год.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!