У мережі з’явилися зображення кабріолета на базі Dacia Sandero

Кабріолет Dacia Sandero міг би стати доступним автомобілем без даху. Згадайте кабріолет з жорстким верхом Peugeot 206 CC – це був бюджетний компактний автомобіль, який був популярним. Попри нішевий характер, такі моделі з часом зникли з ринку.

Як і завжди у випадку з Dacia, головним аргументом для потенційних покупців була б низька або принаймні розумна ціна. Виходячи зі стартової ціни базового Sandero в 11 300 євро, ціна в районі 20 000 євро за версію з твердим верхом виглядає досить привабливо.

Завдяки стальному верху, Sandero Cabrio міг би використовуватися цілий рік. За логікою, він був би розрахований на одного або двох пасажирів із двома місцями для дітей ззаду та досить маленьким багажником, особливо при закритому верхові.

Попри збільшену вагу, Dacia Sandero Cabrio міг би оснащуватися вже знайомими двигунами з лінійки завдяки гідравлічній системі керування дахом, без необхідності переходу на потужніші двигуни.

Ймовірно, виробник відмовився б від менш потужних агрегатів менш як 100 к.с., запропонувавши вибір між 1,0-літровим бензиновим двигуном або 110-сильною версією цього трициліндрового двигуна від Stepway. А для тих, хто хоче більшого, пропонується 150-сильний агрегат Duster.

Таким чином, румунська марка може значно розширити свій асортимент.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело motor1.com