У Мережі з’явилося перше зображення футуристичного роботаксі Tesla

Автор нової біографії Ілона Маска Уолтер Айзексон показав концепт роботаксі Tesla, яке мільярдер розробляє ще з 2014 року.

У книзі наголошується, що це двомісний компактний автомобіль, натхненний футуристичним Cybertruck – у нього такі ж незграбні краї та обробка з нержавіючої сталі (на якій залишаються відбитки пальців). Але зовні він більше нагадує хетчбек, а не позашляховик.

Однак це не більше ніж картонний муляж. Поки що неясно, наскільки раннім був цей проект, але знімок знаходиться в розділі про життя Маска в період з 2014 до 2016 року.

За задумом мільярдера, роботаксі не матиме педалей, рульового колеса або будь-яких інших органів управління. Він хоче створити повністю автономний автомобіль, який піклуватиметься про безпеку пасажирів і навіть про навколишнє середовище. Причому не за рахунок різних датчиків, а покладаючись лише на численні камери і суперкомп’ютер Tesla Dojo.

Біограф також розповів, що Tesla вироблятиме нові електромобілі, включаючи бюджетну модель за 25 000 доларів і роботаксі, в Техасі, а не на заводі, що будується в Мексиці. Дві наступні новинки отримають футуристичний дизайн, подібний до Cybertruck.

Коли вони з’являтимуться з-за рогу, люди думатимуть, що бачать щось із майбутнього“, – говорив Ілон Маск, Генеральний директор Tesla.

Терміни випуску безіменної новинки поки що невідомі. Але у квітні 2022 року Маск поділився планами вивести на ринок автомобіль без керма та педалей до 2024 року.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!