У мережі показали рідкісний “Гелендваген” у ретро стилі

Найперша версія громадянського Гелендвагена побачила світ у далекому 1979 році, що не так давно, якщо задуматися. На той момент, це був хороший утилітарний автомобіль, який насамперед розроблявся для підкорення бездоріжжя. Зараз це авто вже швидше стало символом статусу і успіху.

Водночас хлопцям з компанії Abimelec Design стало цікаво, а як би виглядав люксовий Гелік на момент свого випуску, якби це був не 1979, а 1969. Сказати, що результат вийшов досить цікавим, це нічого не сказати, адже автомобіль у такої інтерпретації виглядає досить органічно.

Загальна форма кузова автомобіля 1969 досить схожа на нинішню за рахунок квадратних рубаних форм. Передня частина автомобіля була повністю запозичена у Mercedes-Benz 600 Grosser, щоб наблизити образ Геліка до класичного стилю Mercedes.

Також у ретро-версії G-Class з’явилося кілька хромованих елементів, щоб відповідати машинам тієї доби. Заради справедливості варто сказати, що деякі хромовані елементи взагалі можна віднести до стайлінгу автомобілів 60-х, а не початку 70-х. Колеса незвичайного авто були запозичені у Mercedes-Benz 280.

Попри те, що цей проект поки що лише фантазія дизайнерів, не виключено, що в найближчому майбутньому хтось спробує втілити такий проект у життя, адже візуально він вийшов дуже вдалим.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!