У мережі показали повнопривідний пікап КрАЗ (фото)

Дизайнери вирішили показати, яким би міг бути сучасний пікап Кременчуцького автозаводу. На рендерах показана модель КрАЗ-260.

Як повідомляє AMPERCAR.com, сучасний пікап КрАЗ-260 міг би скласти конкуренцію таким моделям, як Ford Maverick і Hyundai  Santa Cruz. Перевагою моделі була б її дешевизна, зважаючи на відсутність другого ряду сидінь.

Спереду можна виділити стильні двосекційні ґрати радіатора, над якими видніється декоративна вставка з фірмовим значком. Передня оптика в української новинки доповнена якоюсь подобою «брів». Фари з двома секціями світлодіодних вогнів зверху також закриваються декоративною вставкою.

Про технічну начинку автомобіля наразі відомо дуже мало. Можливо пікап використовував би архітектуру CMF-B, що належить марці Renault. Це означає, що під капотом новинки встановили б 150-сильний турбодвигун. Агрегат поєднувався б з 6-швидкісною АКПП або варіатором та системою повного приводу.

На жаль, ймовірність виходу моделі КрАЗ-260 на ринок вкрай мала, тому що наразі підприємство ледве зводить кінці з кінцями.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!


Коментарі
Завантаження...