У мережі опублікували шпигунські фото нового Audi SQ9

Нещодавно в інтернеті вперше з’явилися шпигунські фотографії очікуваного Audi Q9, і тепер ми маємо можливість побачити його з більшою деталізацією. Особливо примітною є заряджена версія SQ9. Попри те, що прототип ретельно прихований під камуфляжем, його унікальні особливості вже справляють враження. Наразі автомобіль проходить тести на території промислового парку, повідомляє CSN-TV.

Наразі немає точної інформації про те, який двигун встановлений у прототипі, але відомо, що Audi розробляє цю модель, щоб скласти конкуренцію BMW X7 M60i. У останнього встановлено 4,0-літровий V8, що видає 523 к.с. і 750 Нм крутного моменту. Audi може використовувати двигун від SQ8 і Lamborghini Urus з об’ємом 4,0 літра.

Зовні Audi Q9 має масивні грати радіатора, необхідні для охолодження потужного двигуна, і широку низькопрофільну гуму на великих легкосплавних дисках. Очікується, що Q9 пропонуватиме різні рівні електрифікації, включаючи варіант з гібридною установкою, що підключається. Незалежно від виконання, основний акцент буде зроблено на розкіш. Цей флагманський позашляховик, орієнтований на ринки Північної Америки та Китаю, конкуруватиме з такими автомобілями, як BMW X7 та Mercedes GLS, пропонуючи чудову обробку та більше простору порівняно з поточним Q7. Очікується, що для цього будуть використані матеріали преміум-класу та передові технології.

Audi поки не оголосили офіційну дату презентації Q9, але підтвердили плани щодо припинення розробки нових двигунів внутрішнього згоряння після 2026 року, що передбачає дебют моделі найближчим часом.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело carscoops.com