У компанії Skoda розповіли про випробування нової Fabia

Компанія Skoda завершує випробування хетчбека Fabia четвертого покоління, прем’єра якого відбудеться у 2021 році. Автомобілі пройшли серію різних складних тестів, покликаних допомогти інженерам поліпшити динамічні характеристики, надійність і безпеку моделі.

Так, прототип нової Fabia випробували разом зі спеціальним трейлером під назвою «Towing dyno» з динамометром всередині, завдяки якому можна змінювати силу опору, що діє на автомобіль. Таким чином, інженери могли вивчити здатність машини до подолання крутих підйомів і буксирування причепів різної тяжкості.

Плюс до всього нова Skoda Fabia пройшла випробування при різних температурах, варіювати в діапазоні від мінус 30 до плюс 45 градусів Цельсія, в умовах сильних снігопадів, пилових бур і мусонних дощів. Екстремальні тести були проведені заради перевірки роботи електроніки, в тому числі основних систем і функцій безпеки автомобіля.

Хетчбек також відчували в аеродинамічній трубі, де він провів понад 100 годин. У компанії відзначають, що у нової Skoda Fabia буде кращий коефіцієнт лобового опору в своєму класі – 0,28. Нарешті, машина пройшла близько 150 віртуальних тестів, що імітують різні ситуації на дорогах.

Skoda Fabia створять на платформі MQB-A0, на якій базуються інші «молодші» моделі концерну Volkswagen AG, в тому числі Volkswagen Polo, Seat Ibiza та Audi A1. Базовим мотором нової Skoda Fabia стане трициліндровий атмосферний бензиновий агрегат з робочим об’ємом один літр, доступний в двох варіантах потужності: 65 і 80 кінських сил. Трансмісія — п’ятиступенева «механіка». Крім того, будуть доступні наддувні версії цього агрегату потужністю 95 і 110 кінських сил.

На вершині лінійки опиниться 1,5-літрова «турбочетвірка», що розвиває 150 к.с. і 250 Нм крутного моменту. Такий двигун буде діяти разом з 7-ступеневим “роботом” з двома зчепленнями.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело skoda-storyboard.com

Коментарі
Завантаження...