У 2027 році BMW випустить електричний варіант M3 з повним приводом та потужністю понад 1350 к.с.

Концепт Neue Klasse, продемонстрований нещодавно компанією BMW, був покликаний позначити можливості нової електричної платформи, і австралійські ЗМІ повідомили, що представники баварської компанії заявили про готовність створити на цій платформі електричний аналог BMW M3 з приводом на чотири колеса і сукупною потужністю електродвигунів в 1 МВт. (1000 кВт).

У перекладі на зрозумілі автомобілістам одиниці виміру це означає, що чотири електродвигуни в силовій установці нової BMW M3 зможуть у піку видавати понад 1350 к.с. і забезпечувати азартну керованість за рахунок широких можливостей управління вектором тяги. Перш за все представники BMW заявили, що третя серія почне переходити на електричну платформу Neue Klasse близько 2025 року, але еквівалент M3 на чистій електротязі з’явиться лише до 2027 року. Представники марки з ентузіазмом оцінюють ті можливості, які надає нова електрична платформа у версії із приводом на кожне з чотирьох коліс.

З іншого боку, сімейство BMW M3 навіть у 2027 році не перейде повністю на використання електродвигунів. Спортивні версії машин BMW, за словами представників марки, ще довго оснащуватимуться бензиновими двигунами високої потужності, просто у разі найближчого покоління їх потрібно адаптувати під екологічні вимоги Євро-7. Співіснування динамічних машин з ДВЗ та електромобілів керівництво BMW вважає за необхідне.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

Джерело electrek.co