Тисячі Porsche, Audi та Bentley затримані в портах США через китайські комплектуючі

Тисячі автомобілів Porsche, Bentley та Audi виявилися затриманими в портах США після того, як постачальник Volkswagen виявив у автомобілях китайський компонент, який порушує закони про боротьбу з примусовою працею.

За словами двох людей, знайомих із ситуацією, автовиробник відклав постачання автомобілів до кінця березня, оскільки замінив електронний компонент, який, як з’ясувалося, прибув із «західного Китаю».

Джерела наголосили, що Volkswagen не знала про походження деталі, яка була отримана від постачальника, розташованого далі по ланцюжку постачання, поки постачальник не попередив його про проблему. Volkswagen повідомила владу США, як тільки стало відомо про походження деталі.

США забороняють імпорт продуктів, вироблених з використанням примусової праці у західному регіоні Сіньцзяну та інших районах Китаю відповідно до Закону про запобігання уйгурській примусовій праці від 2021 року. Джерела підтвердили, чи була ця деталь зроблена в самому Сіньцзяні.

За словами людей, поінформованих про деталі, проблема торкається близько 1000 спортивних автомобілів та кросоверів Porsche, кілька сотень Bentley та кілька тисяч автомобілів Audi.

У заяві Volkswagen говориться, що компанія «дуже серйозно ставиться до звинувачень у порушеннях прав людини, як усередині компанії, так і в ланцюжку постачання», включаючи «будь-які звинувачення у примусовій праці».

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело ft.com