Toyota разом з Tesla можуть випустити недорогий електричний кросовер

Новий компактний позашляховик може отримати програмне забезпечення та електроніку від Tesla, а платформу від Toyota. Однак це всього лише чутки.

Toyota і Tesla об’єднаються для спільної роботи над створенням нових електромобілів. Така інформація з’явилася в звіті, опублікованому південнокорейським виданням

У документі було сказано, що компанії обговорюють плани щодо спільного виробництва інноваційної платформи для компактного позашляховика. Однак є припущення, що звіт південнокорейської газети може бути першоквітневим жартом, оскільки офіційних заяв від Toyota або ж Tesla не надходило. Однак, деякі авторитарні західні ЗМІ сприйняли цю новину досить серйозно.

В опублікованому документі описані умови партнерських угод. Так, якщо вірити звіту, Tesla буде поставляти електроніку і програмне забезпечення, а Toyota – платформу. Виходить, американська компанія зможе випустити недорогий електричний кросовер, використовуючи архітектуру японського виробника. Якщо ж цей проєкт буде реалізований, то, найімовірніше, новий компактний позашляховик стане лідером продажів.

Партнерська угода має вигідні умови для кожної сторони. Tesla, наприклад, зможе впевнено конкурувати на японському ринку, в той час, як Toyota отримає новий електрокар з передовим програмним забезпеченням, який можна продавати по всьому світу. Інсайдери припускають, що компанії не будуть змагатися між собою, оскільки кожен виробник створить свій унікальний автомобіль. Tesla може зробити упор на можливостях штучного інтелекту, а Toyota – на дизайні й стилі. Однак на цей час це всього лише чутки, хоч і дуже правдоподібні. ЗМІ очікують офіційних заяв.

Toyota і Tesla раніше вже співпрацювали. У 2012 році вони випустили на ринок електромобіль Toyota RAV4, оснащений акумулятором американської компанії. Однак через низький рівень продажу союз між виробниками закінчився в 2017 році. Проте, збереглися тісні відносини між Маском і генеральним директором Toyota Акіо Тойода (Akio Toyoda), що залишає місце для возз’єднання двох компаній в майбутньому.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Джерело asia.nikkei.com

Коментарі
Завантаження...