Toyota почала розбирати старі Prius заради акумуляторів

Старі АКБ із гібридів перероблятимуть і повторно використовуватимуть для електромобілів

У рамках нового кроку до досягнення замкнутого циклу в екосистемі акумуляторів Toyota об’єднала зусилля з Redwood Materials, щоб зміцнити існуючу угоду про утилізацію. Співпраця спрямована на створення стійких шляхів утилізації автомобільних акумуляторів від електрифікованих автомобілів Toyota, термін служби яких закінчився.

Простіше кажучи, акумулятор старого Prius може бути використаний у новому електромобілі Crown. Або принаймні його частини. Розширюючи існуюче партнерство, Toyota тепер закуповуватиме катодну та анодну мідну фольгу у переробних підприємств Redwood, вносячи свій внесок у власне виробництво автомобільних акумуляторів. Спочатку про партнерство було оголошено минулого року.

Японський виробник очікує зростання своїх потреб у переробці автомобільних акумуляторів, особливо у міру того, як все більше його електрифікованих автомобілів, включаючи моделі Prius першого покоління, представлені понад два десятиліття тому, наближаються до кінця свого життєвого циклу. Оскільки значна частина автопарку Toyota, що вибуває з експлуатації, знаходиться в Каліфорнії, багато з цих автомобілів можуть опинитися на підприємстві з переробки відходів Redwood в Неваді.

Очікується, що нова екосистема, яку формують дві компанії, найближчими роками перероблятиме, відновлюватиме та перепрофілюватиме близько 5 мільйонів операційних одиниць.

Ця співпраця є частиною амбітних цілей Toyota у сфері сталого розвитку. Автомобільний гігант прагне досягти вуглецевої нейтральності для своїх глобальних операцій до 2035 року та поширити такий самий статус на свої автомобілі до 2050 року. Невід’ємною частиною цього плану принаймні в Північній Америці є використання перероблених матеріалів у майбутньому виробництві акумуляторів на заводі Toyota Battery Manufacturing у Північній Кароліні (TBMNC), який має бути введений в експлуатацію у 2025 році.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело electrek.co