Toyota назвала свої найпопулярніші моделі з МКПП

Toyota GR Corolla стала бестселером, про що заявив виробник. За перший повний рік продажу в США Toyota продала 5567 одиниць повнопривідного гарячого хетчбека.

Це лише мала частина продажів Corolla у 232 370 екземплярів минулого року, але GR Corolla легко перевершила свого найближчого конкурента Volkswagen Golf R на більш ніж 2 000 одиниць. Вона також перевершила з продажу будь-яку іншу Toyota з МКПП на ринку.

Спочатку Toyota заявила, що планує випустити 6500 автомобілів GR Corolla на американському ринку в 2023 модельному році, але до плану не дотягли проблеми з ланцюжком постачання, а не низького попиту.

Згідно з даними, які Toyota надала Motor1, GR Corolla була найпопулярнішою моделлю Toyota з механічною коробкою передач у США, випередивши модель GR86, продажі якої склали 5317 машин. Крім того, Toyota продала 3287 автомобілів Tacoma з механічною коробкою передач та 1140 машин Supra з МКПП.

Хоча на папері Golf R, повнопривідний хетчбек потужністю близько 300 к.с. є найближчим конкурентом GR Corolla, Toyota часто порівнюють з Honda Civic Type R.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело motor1.com