Toyota електрифікувала пікап Hilux (фото)

В Австралії презентували нову версію пікапа Toyota Hilux. На відміну від японської та європейської версії, які оновилися ще минулого року, але не зовні, австралійський варіант має нове «обличчя».

У Hilux 2025 змінився бампер, з’явилася нова восьмикутна решітка радіатора, обрамлена повітрозабірниками іншої форми. Залежно від версії решітка радіатора має різне виконання. Задні двері отримали амортизатор, який полегшує відкриття та закриття.

Головна технічна особливість – силова установка типу «м’який» гібрид на базі 2,8-літрового дизельного мотора. Ця система включає стартер-генератор з ремінним приводом, невелику літієву батарею і перетворювач постійного струму в постійний, що забезпечує роботу системи старт-стоп. У

Toyota заявляють, що електрифікація зробила двигун економічнішим до 10%, а також знизила шум і вібрацію. Силова установка видає 203 «конячки». Усі «м’які» гібриди оснащуються системою Multi-Terrain Select із шістьма режимами руху для різних типів місцевості.

Інші варіанти силових агрегатів у лінійці Hilux 2025 – це звичайні 2,8-літровий та 2,4-літровий дизелі, а також 2,7-літровий бензиновий двигун. Вони можуть оснащуватися як механічною, так і автоматичною коробкою передач, а також заднім, так і повним приводом.

Toyota Hilux 2025 надійде до австралійських дилерів у березні 2024 року. Її вартість стартує з 17 277 доларів США за комплектацію Hilux Workmate 4×2 з одинарною кабіною, ціна топової версії Hilux GR Sport 4×4 – 48 495 доларів США.

Нагадаємо, Toyota Hilux із ДВЗ успішно продається в Україні.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!