Tesla зробить унікальну дизайн-студію у Китаї

У 2020 році Ілон Маск озвучив план відкриття особливої дизайн-студії Tesla в Китаї. Зараз американський виробник електрокарів саме там займається пошуком співробітників для своєї нової дизайнерської студії. Крім того, розшукується голова нового підрозділу. Він повинен мати 20-річний стаж, а також повинний добре знати авторинок Піднебесної та світу.

Компанія Tesla планує поліпшити зовнішній вигляд власних автомобілів для китайського ринку, зробив їх більш привабливими та унікальними. Нагадаємо, що китайський ринок електромобілів зараз є найбільшим у світі.

Так, минулого року Tesla зуміла розпродати в Китаї близько третини всіх електромобілів. Для самої компанії китайський авторинок є другим за часткою продажів, а першу позицію зараз займає американський.

За прогнозами LMC Automotive, у 2021 році Tesla знайде 1,5 млн клієнтів на китайському рину. Цілком можливо, що одним з перших проєктів нової дизайн-студії Tesla у Китаї стане компактний електрокар за ціною не більше $25 000. Електрокар буде мати функцію автопілота. Ілон Маск заявив про такий електромобіль рік тому. Він може з’явитися приблизно у 2023-2024 рр.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело reuters.com