Tesla зменшила ємність акумуляторів нової Model S

Компанія офіційно підтвердила зменшену ємність батареї Model S, однак запас ходу тільки збільшився.

Проте, запас ходу новинки перевищує показники попередньої моделі. Вся справа в кращих і більш ефективних агрегатах, які були розроблені в рамках проєкту Tesla Palladium.

Ще під час презентації Model S Plaid, компанія розповіла про новий електромотор, проте інформації про акумулятор не надходило. Тепер же розкриті деякі подробиці. Наприклад, батарея має напругу в 450 В постійного струму. Вона має ємність в 100 кВт*год, що трохи менше, ніж на попередній версії, де цей показник становив 104 кВт*год. До всього іншого зменшиласяся і її вага, що добре позначилося практично на всіх характеристиках.

Повідомляється, що акумулятори були істотно модернізовані, щоб розкрити потенціал нової тримоторної силової установки. Основне зосередження зусиль було направлене на поліпшення охолоджуючої рідини і шляхів струму. Завдяки цьому, попри зменшений показник, Plaid може проїхати близько 407 миль.

Більш того, аеродинамічні характеристики седана також були поліпшені, зрозуміло, що менший лобовий опір тільки збільшує характеристики дальності ходу.

Цікаво, що виробник раніше вже говорив про те, що не планує далі збільшувати ємність батарей. Тобто можна подумати, що компанія вже не буде підвищувати показник з нинішніх 100 кВт*год. Проте цілком імовірно, що прийдешній Cybertruck матиме в якості опції батарейний блок, чия ємність перевищить таку у Model S Plaid.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело motortrend.com

Коментарі
Завантаження...