Tesla заплатить власникам Model S за тимчасове зниження максимальної напруги батареї

Власники автомобілів отримають по 625 доларів кожен.

Як повідомляє Reuters, Tesla погодилася виплатити 1,5 мільйона доларів для врегулювання претензій, згідно з якими оновлення програмного забезпечення тимчасово знизило максимальну напругу батареї в 1743 седанах Model S.

В рамках цієї угоди власники автомобілів отримають по 625 доларів кожен, що, як стверджується, «в багато разів перевищує пропорційне значення тимчасово зниженої максимальної напруги». Про це йдеться в документах, поданих в середу в Окружний суд США в Сан-Франциско.

Юристи, які подали позов, заявили, що «обмеження напруги було тимчасовим: зниження на 10% тривало близько 3 місяців, а менше зниження на 7% тривало ще 7 місяців до виходу коригуючого поновлення в березні 2020 року».

Подальше оновлення відновило близько 3% напруги акумуляторів в цих транспортних засобах, а третє оновлення, випущене в березні 2020 року, було розроблене для повного відновлення напруги акумуляторів з часом у міру руху транспортних засобів. Дані компанії показують, що 1552 автомобілі повністю відновили максимальну напругу акумуляторної батареї, а батареї 57 машин були замінені на нові.

Tesla оголосила, що її виторг в другому кварталі 2021 року склав 11,9 мільярда доларів, що перевершило очікування аналітиків і показало 98-відсоткове зростання, у порівнянні з тим же періодом минулого року.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело reuters.com

Коментарі
Завантаження...