Tesla замислюється над будівництвом підприємства в Канаді або Мексиці

Раніше Ілон Маск (Elon Musk) заявляв, що в ідеалі Tesla могла б мати в своєму розпорядженні як мінімум одне підприємство з виробництва електромобілів на кожному з континентів, де проживають споживачі. Поки що компанія має три підприємства в США, одне в Китаї і одне в Європі. До кінця року може бути обране місце для ще одного підприємства, Канада та Мексика перебувають у числі кандидатів.

У розпорядженні ресурсу Electrek опинився запис зборів співробітників Tesla, на яких генеральний директор Ілон Маск (Elon Musk) відповідав на їхні запитання. Коли мова зайшла про вибір місця для будівництва чергового підприємства, він пояснив, що певності поки що немає, але вивчається можливість розміщення нового майданчика на території Північної Америки, включаючи не лише США, а й Мексику з Канадою. До найближчих пріоритетів Маск відносить масштабування виробництва на новому підприємстві в Техасі.

Останнє унікальне не лише тим, що дозволить збирати широкий асортимент продукції від кросоверів та пікапів до вантажівок та людиноподібних роботів, а також автоматичних таксі, а й уперше забезпечує масове виробництво електромобілів з акумуляторними осередками типу 4680, що інтегруються у силову структуру кузова кросоверів Model Y. Нарощування обсягів виробництва, за словами Ілона Маска, є складним завданням. Для керівництва компанії важливіше саме масштабувати випуск продукції в Остіні, ніж шукати новий майданчик для будівництва, хоч і ця робота ведеться.

Канада цілком зручна для розміщення нового підприємства Tesla. По-перше, країна є ринком збуту електромобілів. По-друге, вона має розвинену сировинну базу для випуску не тільки машин, а й тягових батарей. Зрештою, тут достатньо кваліфікованої робочої сили. Нагадаємо, що за межами Північної Америки претендентом на будівництво нового підприємства Tesla є Індонезія, з політичним керівництвом якої в Ілона Маска давно ведеться діалог щодо доступу до великих запасів нікелю, необхідних для виробництва тягових батарей.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело electrek.co