Tesla за ніч оновила весь свій модельний ряд EV

Tesla оголосила про вихід нового оновлення програмного забезпечення – 2024.20. Оголошення було зроблено через соцмережі та стосується фар, систем опалення, вентиляції і кондиціювання та ігрових систем.

Tesla нещодавно оголосила, що доступ до ігор у Steam припиняється, але користувачі, як і раніше, можуть отримати доступ до ігор у Tesla Arcade, однією з яких є Beach Buggy Racing 2: Tesla Edition. Після оновлення на станціях Supercharger будуть відображатися таблиці лідерів цієї гри, що зробить очікування зарядки вашої Tesla Model 3 або Model Y менш нудним заняттям. Інші оновлення трохи більш практичні.

Водії Tesla у США, Канаді, Мексиці, Пуерто-Ріко та Південній Кореї тепер можуть скористатися оновленими фарами, які адаптуються до поворотів дороги для покращення видимості. Аналогічно, ті, у кого є адаптивні фари Tesla, також отримають переваги адаптації до поворотів, але з додатковим бонусом, який полягає в тому, що ці фари «висвітлюватимуть більше, коли ви їдете по шосе». Це говорить про те, що Tesla знайшла спосіб забезпечити більше світла на дорозі, не засліплюючи зустрічних водіїв.

Нарешті, Tesla оновлює систему HVAC, обіцяючи, що функція «Авто» охолоджуватиме салон швидше та ефективніше. Так само Tesla стверджує, що оновлення краще регулює температуру високовольтної батареї для поліпшення продуктивності зарядки на стендах Supercharger. А в Tesla Cybertruck вентилятори кондиціонера працюватимуть тихіше і будуть менш помітними для пасажирів.

Ці нововведення допоможуть зберегти актуальність лінійки Tesla ще трохи, і протягом року вчасно з’являтимуться нові оновлення. Очікується, що одним з них стане поява пакета допомоги водієві FSD в Cybertruck пізніше цього місяця, але не варто очікувати серйозних змін в лінійці протягом деякого часу, оскільки генеральний директор компанії Ілон Маск переорієнтував зусилля на бік роботаксі. Безпілотний Robo Cab, як його охрестили, буде представлено в серпні.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело electrek.co