Tesla вже розпродала всі електромобілі, які випустить у другому кварталі

На квартальній звітній конференції Tesla генеральний директор Ілон Маск (Elon Musk) не став коригувати прогноз по нарощуванню обсягів виробництва в цьому році – компанія як і раніше має намір збільшити їх в півтора раза. До кінця кварталу ще майже два місяці, а вся виробнича програма Tesla вже розподілена по попередніх замовленнях, як повідомляють обізнані джерела.

Подібними одкровеннями ділиться ресурс Electrek, який отримав доступ до інформації Tesla для службового користування. У минулому кварталі американська компанія випустила 180338 електромобілів, але в поточному повинна зробити ще більше. Формально всі вони вже розпродані, оскільки закріплені за конкретними майбутніми власниками. У минулому кварталі Tesla не виробляла дорогі Model S і Model X, оскільки вони чекали поновлення. У цьому кварталі постачання оновлених Tesla Model S буде налагоджено, але основний обсяг реалізації доведеться на доступніші Tesla Model 3 і Model Y.

Попит на електромобілі в цілому зростає впевненими темпами, продукція Tesla не є винятком. Глава компанії так впевнений у лояльності клієнтів і привабливості своєї продукції, що на минулому квартальному заході висловив упевненість в перетворення кросовера Tesla Model Y в найпопулярніший транспортний засіб вже в наступному році. Схоже, перешкодою на шляху до цієї мети для Tesla можуть стати її власні виробничі можливості.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело electrek.co

Коментарі
Завантаження...