Tesla вивела на випробування незвичайний електрокар (фото)

Електромобіль Tesla Model Y помітили з дивними датчиками, встановленими на імпровізованому багажнику на даху. Ймовірно, йдеться про тестування системи LiDAR.

За словами експерта з технологій автономного водіння Грейсон Брюлте, американський виробник електрокарів Тесла вже тестує лідари Luminar H. Більше того, компанія Luminar підтвердила, що це їхній LiDAR.

Подейкують, що це модель лідера, яка використовується для програм тестування і розробки. Ця технологія може з’явитися в електричних моделях компанії Ілона Маска вже наступного року.

Брюлте зазначає, що домогтися повністю автономного водіння можна виключно за допомогою датчиків і камер, і LiDAR є ключовим елементом у створенні автономних транспортних засобів.

Нагадаємо, лідар —  це технологія отримання та обробки інформації про віддалені об’єкти за допомогою активних оптичних систем, що використовують явища відбиття світла і його розсіювання в прозорих і напівпрозорих середовищах. Чи вплине застосування цієї технології в автомобілебудуванні на кінцеву ціну автомобілів, поки невідомо.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!


Коментарі
Завантаження...