Tesla випустить свою бюджетну модель уже в наступному році

Найдоступнішу новинку Tesla побудують на базі Model 3 і відправлять у виробництво вже в наступному році.

Компанія Tesla веде розробку свого найдешевшого електрокара. Як повідомляється в Twitter Tesla Facts, вартість машини складе близько $25 тис. Для порівняння, зараз ціни на найдешевший автомобіль Tesla – седан Model 3 – стартують з позначки $38 тис.

Випуск новинки повинен початися вже в 2022 році. За даними Carscoops, виробництво машини налагодять на заводі в Китаї. Також випуск машини запустять на новому заводі компанії в Берліні.

Вся інформація про електрокар поки тримається в секреті. За неофіційними даними, новинку побудують на базі моделі Model 3. Запас ходу автомобіля складе близько 320 кілометрів. Крім цього, версії машини для Європи і Китаю будуть мати деякі відмінності.

Вперше про доступний електрокар Tesla заговорили на початку 2020 року, коли американці опублікували у себе на сайті дизайн-скетч невідомої моделі. Тоді повідомлялося, що компанія планує розробити компактний електричний хетчбек, який будуть випускати в Китаї, але при цьому відправлять на глобальний ринок. При цьому, за словами Ілона Маска, дебют такої моделі повинен був відбутися тільки в 2024 або 2025 році.

Найближчою прем’єрою Tesla повинен стати електричний пікап Cybertruck зі зміненим дизайном. На даний момент Tesla отримала вже понад півмільйона попередніх замовлень на покупку Cybertruck, серійна версія якого з’явиться не раніше кінця 2021 року. Ціни на автомобіль будуть починатися від 49 тис. доларів.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело carscoops.com