Tesla випустила нове кермо зі звичним звуковим сигналом та покращеною якістю

Компанія Tesla почала постачати нову версію свого кермового колеса у вигляді штурвала (Yoke), і тепер воно оснащене звичним звуковим сигналом, розташованим прямо по центру. Про це повідомила пресслужба компанії.

Коли Tesla представила нову Model S з таким кермовим колесом, це викликало суперечки. Крім форми, питання викликало те, що Tesla використовувала сенсорні кнопки на кермі для деяких ключових функцій, включаючи покажчики повороту і подачу звукового сигналу.

Днями Tesla випустила нову версію рульового колеса Yoke для Model S і Model X. Найбільшою зміною стало повернення фізичної кнопки звукового сигналу. Крім того, було покращено загальну якість виготовлення.

На новому кермі є два ліві та праві колеса прокручування. Колесо зліва дозволяє регулювати положення дзеркала заднього огляду та рульового колеса, а також керувати двірниками та медіаплеєром. Кнопка колеса прокручування праворуч дозволяє керувати функціями безпілотного водіння та круїз-контролю.

Нагадаємо, Tesla відкликає майже всі автомобілі у США – близько 2,2 млн. Причина дуже незвичайна: шрифт написів на приладовій панелі занадто дрібний.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!