Tesla впорається з планом продати 500 тисяч авто, а у 2022 році продаватиме 1 млн машин

Аналітик Wedbush Securities впевнений, що у Tesla все вийде.

Tesla поставила на цей рік амбітний план з постачання замовникам 500 тисяч автомобілів. Глава компанії Ілон Маск (Elon Musk) неодноразово акцентував увагу працівників на цій меті і всіляко доводив до громадськості, що якщо компанія таки мобілізує всі свої ресурси, то зможе її досягти. Аналітик Wedbush Securities Ден Айвс (Dan Ives) впевнений, що у Tesla все вийде.

«Ґрунтуючись на нашому попередньому аналізі попиту на автомобілі Tesla в четвертому кварталі і кривої глобальних постачань, компанія може легко перевершити очікування Уолл-стріт і внутрішні очікування» – сказав аналітик.

Він вважає, що Tesla може відвантажити в четвертому кварталі 190-200 тисяч автомобілів, при тому, що для досягнення мети в 500 тисяч відвантажених авто потрібно доставити покупцям як мінімум 180000 авто. Тобто Tesla може перевиконати план, і це цілком реально.

На цих прогнозах акції компанії зростають і досягли рекордного рівня в $695. Після публікації звіту по постачання вартість акцій явно піде за позначку в $700.

Що ж стосується подальших перспектив Tesla, то аналітик не сумнівається, що компанія зможе подвоїти обсяг постачання уже в 2022 році. Тобто вже через два роки Tesla за рік буде продавати більше мільйона електромобілів. Правда, це лише за умови, що у компанії і далі будуть добре йти справи в Китаї. Втім, з огляду на швидкий початок виробництво недорогого броньованого пікапа Cybertruck, відкриття німецького заводу, вихід на ринок Індії, збільшення виробництва, замовлень і продажів авто Tesla можна спрогнозувати і не будучи аналітиком Wedbush Securities.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело ithome.com